نمایشگاه نهم بورس، بانک و بیمه (ایران فاینکس 2016)، طی روزهای بیستم تا بیست و سوم تیرماه سال جاری در ضلع غربی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود. نمایشگاه نهم با وقفه ای یک ساله همراه بود و از این رو اهمیت برگزاری آن بیش از پیش است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، ایران فاینکس 2016 به عنوان بزرگترین رویداد نمایشگاهی بورس، بانک و بیمه کشور است که سالانه با حضور جمع کثیری از شرکت های توانمند داخلی و خارجی برپا می شود. ایران فاینکس طی هشت دوره برگزاری، بزرگترین نمایشگاه حوزه مالی داخل کشور بوده و از لحاظ  وسعت جایگاه سوم را در دنیا به خود اختصاص داده است.
نمایشگاه پیش رو در مساحتی بالغ بر 16000 متر مربع برگزار خواهد شد و تا کنون بیش از 200 بنگاه اقتصادی برای حضور در این رویداد اقتصادی اعلام آمادگی کرده اند. در ایران فاینکس 2016 همه ارکان بازار سرمایه از جمله کارگزاری ها، شرکت های تامین سرمایه، شرکت های مشاور سرمایه گذاری، موسسات اعتباری، شرکت های خدمات بازار سرمایه و همچنین بانک ها، بیمه ها و شرکت هایی که در بورس پذیرفته شده اند حضور خواهند داشت.

مهمترین مشخصه و وجه تمایز این دوره از نمایشگاه نسبت به هشت دوره گذشته، بعد بین المللی آن است. تاکنون تلاش های جدی برای حضور موسسات اقتصادی خارجی انجام شده و حاصل این کوشش، اعلام آمادگی شرکت های بین المللی برای حضور در این نمایشگاه است.

در این مسیر شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس تمام توان خود را به کار بسته است تا برای برگزاری این نمایشگاه از کلیه ظرفیت های موجود بهره گیـرد. برای افزایش سطح کیفی نمایشگاه نهم، تلاش گسترده ای صورت گرفته و این تلاش همچنان ادامه خواهد داشت. کارشناسان ضمن ارزیابی هشت دوره قبلی، نقاط ضعف و کمبود های گذشته را شناسایی کرده اند و بر اساس آن، سعی شده است اصلاحات لازم لحاظ شود و نهمین دوره نمایشگاه بورس، بدون نقاط ضعف گذشته و با بالاترین کیفیت ممکن برگزار شود.

این نمایشگاه فرصت بسیار مغتنمی است تا شرکت های فعال داخلی و خارجی، دستاوردها و خدمات خود را در معرض بازدید دست‌اندرکاران و متخصصان این عرصه قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این عرصه، فعالیت ها و نوآوری های آتی خود را معرفی کنند.

enlightenedمؤسسه تزئینی تک دکور به عنوان اصلی ترین تامین کننده و مجری پارکت ، موکت و دیگر کالاهای دکوراسیون داخلی ، در این نمایشگاه افتخار همکاری ویژه دارد .

جهت دریافت اطلاعات بیشتر به کانال تلگرام ما بپیوندید  takdecorchannel