شهرداری ها به عنوان نهاد عمومی غیر دولتی، ارتباط منسجم و مرتبط با یکدیگر ندارد. یکی از اهداف نمایشگاه، ایجاد هم افزایی بیشتر بین شهرداری های سراسر کشور می باشد که این نمایشگاه بدلیل گردآوری آنها در یک محدوده زمانی خاص، باعث می شود تا امکان تبادل تجربیات بین شهرداری ها بیشتر شود. با توجه به اینکه سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور بر اساس شاخص هایی که برای شهرداری تعریف میکند نسبت به ارزیابی آنها در مدت برگزاری نمایشگاه اقدام می نماید، این نمایشگاه فرصت مناسبی است تا شهرداری ها خود را به استانداردهایی که برای آنها تعریف شده است نزدیک کنند.
حضور شرکت ها، سازندگان و کارخانجات که محصولات تولیدی آنها مرتبط با شهرداری ها می باشد، فرصت بسیار مناسبی است تا شهرداری ها با آخرین تکنولوژیهای روز دنیا آشنا شوند.بدلیل حضور کارخانجات و شهرداری ها بطور همزمان در این نمایشگاه، امکان بسیار مناسبی است که تا شهرداری ها بی واسطه نسبت به ارزیابی شرکتها و خرید مستقیم از آنها اقدام نمایند. برپایی این نمایشگاه بدلیل وجود تجهیزات موجود در آن برای شهرداریها و استفاده از این امکانات، می تواند جهت تسریع و تسهیل در رسیدن به اهداف برنامه ریزی شده و ارتقاء سطح کمی و کیفی خدمت رسانی شهروندان موثر باشد.شرکتها و کارخانجات سازنده و تولید کننده که محصولات آنها مرتبط با شهرداری ها می باشد، بستر بسیار مناسبی خواهند یافت تا ضمن عرضه و فروش بی واسطه محصولات خود به متقاضیان، نسبت به مقایسه تولیدات خود با سایر رقبا اقدام نمایند.

تاریخ برگزاری : ۹۴/۱۲/۰۷ - ۹۴/۱۲/۱۰

مکان رویداد : نمایشگاه بین المللی تهران

enlightenedمؤسسه تزئینی تک دکور به عنوان اصلی ترین تامین کننده و مجری پارکت ، موکت و دیگر کالاهای دکوراسیون داخلی ، در این نمایشگاه افتخار همکاری ویژه دارد .

جهت دریافت اطلاعات بیشتر به کانال تلگرام ما بپیوندید  takdecorchannel