نصب پارکت لمینت پارادور

پارکت لمینت لوکس پارادور با بالاترین کیفیت و تنوع رنگ بالا در دسته بندی های گوناگون و استاندرد Ac4 در ضخامت های 8 – 9 میلیمتر محصول کشور آلمان ارائه توسط شرکت تک دکور.

پارکت لمینت پارادور

پارکت لمینت‌ که از نظر ظاهری بسیار به پارکت شباهت دارند از الیاف فشرده چوب ( اچ دی اف) ساخته شده و برخلاف پارکت های چوب طبیعی مستقیما از چوب درختان تهیه نمی‌شوند. این محصول به عنوان پوشش کف در مکان های مختلف خانگی، اداری و تجاری مورد استفاده قرار گرفته و به تناسب محل مورد استفاده دارای استانداردهای مختلفی هستند که به AC معروف است.

هرچه میزان تردد بر روی این محصول بیشتر باشد آن پارکت داراری AC بالاتری خواهد بود که با در نظر گرفتن این استاندارد شما می توانید محصول مناسب‌تری برای فضای خود انتخاب کنید. پارکت لمینت ها عموماً در ضخامت های 8، 10 و 12 میلیمتر در بازار موجود است، هرچه پارکتی ضخامت بیشتر و یا AC بالاتری داشته باشد قیمت آن به طبع بیشتر خواهد بود.

پیش از نصب لمینت‌ها از یک لایه فوم در زیر کار استفاده می‌شود و برخلاف پارکت چوب، جهت نصب به جای چسب از شیارهایی که دور تا دور آن قرار دارد و به آن کلیک می گویند استفاده می شود، با قفل شدن این شیارها در هم که به صورت فاق و زبانه طراحی شده اند، پارکت لمینت ها به راحتی و به سرعت نصب می‌شوند. شرکت دکوراسیون داخلی تک دکور با ارایه متنوع ترین برندهای پارکت لمینت و مشاوره توسط کارشناسان خبره شما را در انتخابی مطمئن همراهی خواهد نمود.

پارکت لمینت پارادور ساخت کشور آلمان فعالیت خود را در سال ۱۹۷۷ آغاز نمود. این شرکت بیش از 40 سال است که در زمینه تولید انواع کفپوش و کلیک های پارکت برای مصارف داخلی و فضای باز فعالیت می کند. این شرکت با نوآوری و خلاقیت فوق العاد مهندسان و طراحان حرفه ای خود محصولاتی نوآوارانه، متنوع و با کیفیت را تولید کرده و به سرتاسر دنیا ارسال می کند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.