تاریخچه تک دکور

شرکت طراحی و دکوراسیون داخلی تک دکور با حدود نیم قرن سابقه در زمینه ی پخش، فروش و اجرای عمده محصولات تزیینات داخلی ساختمان های اداری و تجاری از پیشگامان این صنعت در کشور میباشد. مدیر این مجموعه سید امیر غریبیان لواسانی با ادامه ی راه پدری که از سالیان بسیار دور در این زمینه فعالیت داشته اند شرکت تک دکور را تاسیس و به اعتبار امروزه رساندند وهمچنان به دنبال پیشرفت روز افزون آن هستند.
شرکت تک دکور با سه شعبه فعال درزمینه‌ی پارکت، کفپوش، موکت، کاغذ دیواری، چمن مصنوعی، پرده و ابزارآلات آماده ارایه خدمات به همکاران، طراحان و مصرف کنندگان می باشد و همچنین بخش عمده ی شهرت و فعالیت اولیه ی این شرکت مربوط به فروش و اجرای محصولات دکوراسیون در غرفه های نمایشگاهی می باشد.
تک دکور در ابتدا شعبه ی اول خود را در خیابان پیروزی تاسیس کرد و این شعبه همچنان به عنوان قدیمی ترین فروشگاه در شرق تهران فعال است. در سال 1387 با افزایش تقاضا و تعدد درخواست های نماینگان، تک دکور با هدف گسترش بازاردر قطب تزیینات داخلی تهران، خیابان سهروردی شعبه ی دوم خود را افتتاح نمود. همزمان با فعالیت این دفتربا توجه به تعداد بالای نمایندگان،همکاران و مصرف کنندگان در تهران و شهرستان ها و همچنین برای سرعت بخشیدن به ارایه خدمات و ارسال به موقع کالا این شرکت انباری ا ختصاصی با مساحتی حدود 3000 متر مربع در منطقه ی شورآباد تهران خریداری کرد.
با توجه به به روز بودن تک دکور و پیشرفت تکنولوژی در صنعت دکوراسیون و عدم وجود مجموعه ای کامل از برندهای لوکس و خاص جهت پاسخگویی به درخواست طراحان و مصرف کنندگان مشکل پسند اقدام به افتتاح مکانی برای عرضه و نمایش محصولات لوکس تزیینات داخلی کرد. در نتیجه شعبه ی سوم این شرکت در خیابان شریعتی با بکارگیری زبده ترین کارشناسان فروش این شرکت جهت ارایه محصولات خاص و لوکس راه اندازی گردید.

بهترین دکوراسیون در ایران

همواره یکی از اولویت‌های تک دکور، تولید و ارائه محتوای فنی مورد نیاز کاربران با بالاترین استانداردها، برای تسهیل در فرایند پیش از خرید این عزیزان میباشد. برای تک دکور بسیار مهم است که کاربران آن، کالای تخصصی مورد نیاز خود را به درستی و با دقت بالا و بیشترین سهولت انتخاب کنند. تک دکور از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ نمی‏‌کند و همواره تلاش می‏‌کند تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند.

مشاهده محصولات

درباره تک دکور

تک دکور مرجع تخصصی نقد و بررسی محصولات دکوراسیون داخلی اعم از گروه‏‏‌های مختلف کالا از قبیل پارکت لمینت، کفپوش، کاغذدیواری، موکت، چمن مصنوعی و … به واسطه همکاری نزدیک با واردکنندگان و توزیع کنندگان اصلی این کالاها در ایران، تلاش می‌کند تا نیازهای متنوع مشتریان در حوزه دکوراسیون داخلی را برآورده سازد. فروشگاه تک دکور با در اختیار داشتن سهم عمده‏‌ای از بازار عرضه کالای دکوراسیون داخلی در ایران و تنوعی بسیار بالا از برندهای با کیفیت و اورجینال، مشتریان را در فرایند خرید همراهی می‌کند.

 

مشاهده محصولات

لوح ها و تندیس های تک دکور