آموزش نصب لمینت AGT

برای مشاهده ی کد های رنگ لمینت ای جی تی و آموزش نصب پارکت به قسمت پارکت و ویدیو ها در وب سایت مراجعه نمایید. (آموزش نصب پارکت لمینت)

آموزش نصب پارکت لمینت

پارکت لمینت‌ که از نظر ظاهری بسیار به پارکت شباهت دارند از الیاف فشرده چوب ( اچ دی اف) ساخته شده و برخلاف پارکت های چوب طبیعی مستقیما از چوب درختان تهیه نمی‌شوند. این محصول به عنوان پوشش کف در مکان های مختلف خانگی، اداری و تجاری مورد استفاده قرار گرفته و به تناسب محل مورد استفاده دارای استانداردهای مختلفی هستند که به AC معروف است.هرچه میزان تردد بر روی این محصول بیشتر باشد آن پارکت داراری AC بالاتری خواهد بود که با در نظر گرفتن این استاندارد شما می توانید محصول مناسب‌تری برای فضای خود انتخاب کنید.

پارکت لمینت ها عموماً در ضخامت های 8، 10 و 12 میلیمتر در بازار موجود است، هرچه پارکتی ضخامت بیشتر و یا AC بالاتری داشته باشد قیمت آن به طبع بیشتر خواهد بود.پیش از نصب لمینت‌ها از یک لایه فوم در زیر کار استفاده می‌شود و برخلاف پارکت چوب، جهت نصب به جای چسب از شیارهایی که دور تا دور آن قرار دارد و به آن کلیک می گویند استفاده می شود، با قفل شدن این شیارها در هم که به صورت فاق و زبانه طراحی شده اندبا قفل شدن این شیارها در هم که به صورت فاق و زبانه طراحی شده اند

شرکت AGT در سال 1984 با رویای توسعه صنایع چوبی برای مصارف شخصی و شرکتی در آنتالیا تاسیس شد. این شرکت امروزه به عنوان یکی از شرکت‌های برجسته جهان در صنایع چوبی و دکوراسیون داخلی فعالیت می‌کند. شرکت AGT در محیطی به مساحت چهارصد هزار متر مربع در منطقه صنعتی آنتالیا قرار دارد. تولیدات این شرکت در بخش صنعت ساخت و ساز انواع پارکت، درب، پنل‌های دیواری و تخته‌های خام است و در بخش مبلمان و دکوراسیون داخلی با تولید MDF و پروفیل یکی از شرکت‌های برجسته دنیا به شمار می آید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.