رنگ نیپون

رنگ نیپون

دستگاه ترکیب رنگ کامپیوتری ساخت کانادا با امکان ساخت بیش از هزاران رنگ مختلف با بهترین نوع رنگ محصول شرکت رنگسازی ایران در سالن 37 نمایشگاه بین المللی در غرفه تک دکور نصب و آماده ارائه خدمات به شما همکاران گرامی می باشد. در ضمن انواع رنگهای نیپون شامل روغنی ، پلاستیک و آکرولیک در انبار این شرکت در سالن 37 موجود گردید .

رنگ نیپون در سال 1881 در ژاپن تأسیس شد و اولین و بزرگترین رنگسازی آسیا می باشد. بیش از نیم قرن است که خارج از ژاپن فعالیت کرده و 30 شرکت در آسیا اروپا و آمریکای شمالی دارد. این شرکت نقش برجسته و تعیین کننده ای در صنعت رنگ به عنوان شرکت چند ملیتی دارد و با تلاش هایی که انجام می شود . ما بر این باوریم که مشتریان ما در موفقیت یک قرن گذشته ما نقش اساسی داشته اند. اختراعات، خدمات و مدیریت سه کلید اصلی رنگ نیپون برای ظهور در بین مردم و جامعه می باشد.

از تفاوت های رنگ اکریلیک و روغنی ( آلکیدی ) باید گفت : رنگ های اکریلیک ، رنگ های نرمی هستند و نسب به رنگ های روغنی مقاومت کمتری در مقابل اصطکاک از خود نشان میدهند . در عوض آن ها در مقابل نور خورشید بسیار قوی عمل میکنند . به همین خاطر میتوان از آن ها بر روی سطوح خارجی مانند دیواره ی سیمانی ساختمان یا دیوار ها و یا دیواره های استخر ، استفاده کرد .

 

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.